Družstvo Smíškové bojovalo na okresním finále ve vybíjené

20.4.2018

Ve středu 18.4. 2018 se družstvo žáků naší školy vydalo vstříc bojům ve vybíjené proti vítězům místních okrskových kol z okresu Brno-venkov do Pohořelic.

Po včasném příjezdu si hráči "osahali" pro většinu z nich neznámé prostředí, a tak byli natěšení na prvního soupeře z Hrušovan. Po nejtěsnější výhře o jeden bod jsme vykročili k druhému zápasu s Ořechovem. Postupně se z tabulky šesti škol vykrystalizovali 4 velice silní soupeři a dva, "kteří by se dali". Z těžkých zápasů následoval souboj s Neslovicemi - pozdějším vítězem. Po těsném vítězství v prvním setu se projevila kvalita a vyrovnanost hráčů v žlutočerných dresech Neslovic, kteří druhý set vyhráli větším poměrem než my první. Následoval relativně pohodový zápas s Újezdem u Brna. Ten se nás snažil zaskočit 50% účastí velice šikovných děvčat ve svém družstvu. To se jim však nepovedlo. Turnaj se chýlil k závěru.

Velmi zajímavý byl zápas dosud neporažených týmů Neslovic a Kuřimi. Vítězně si vedly Neslovice a pojistily si první místo. Poslední zápas Smíškova - Kuřim se hrál o 2. nebo 3. místo. Vyrovnaný boj v prvním i druhém poločase zvládli lépe hráči ze Smíškové a zvítězili poměrem 10:9. Z tabulky je patrné, jak vyrovnaně turnaj probíhal a jak byl napínavý až do posledního hvizdu. Naše škola nakonec měla obrovskou radost z 2. místa i z předvedeného výsledku. Naši soupisku tvořilo pro tento turnaj jedenáct statečných: Zbyněk Navrátil, Jan Nečesal, Peťa Pavlíček, Matěj Blažek, Filip Nguyen, Jonáš Jedlička, Petr Hraboš, Radek Fišer, Adam Veselý, Denys Palamarchuk a jedna dívka Natálka Wágnerová. Na tuto akci nám pomohli se probojovat i žáci 4. tříd Petr Chlup, Jakub Dostál a Lukáš Houdek. GRATULUJEME, DĚKUJEME!

Mgr. Jiří Antoš

 

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU