KNIHY MÉHO SRDCE

14.1.2019

Naše škola ve spolupráci s Městskou knihovnou v Tišnově představila letos v projektu Knihy mého srdce známou švédskou autorku dětské literatury Astrid Lindgrenovou.

Díky skvělé dlouholeté spolupráci se patnáctý ročník opět vydařil. Během října a listopadu proběhly besedy na téma Astrid z Wimmerby a děti z dramatického kroužku ZUŠ pobavily naše žáky vystoupením se skříňkou mudrců a s dětmi z Bullerbynu. Připomněly se také minulé ročníky a jejich zajímaví autoři a nechyběla beseda se spisovatelkou. Tentokrát za námi přijela Klára Smolíková.

Dne 27.11. 2018 vyvrcholil projekt společným čtením v knihovně, veselým příběhem v podání dětí z dramatického kroužku naší školy, v Jamborově galerii vystoupila děvčata druhých tříd s tanečkem "Pipi" a zajímavým zpestřením byl doprovodný hudební program v režii galerie.

V galerii Josefa Jambora i v prostorách dětského oddělení knihovny je stále k vidění výstava výtvarných a literárních prací našich žáků, které vznikaly během dvou měsíců.

Mgr. Rita Váchová a Mgr. Lenka Šmardová