Logická olympiáda 2018

12.11.2018

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Po celé České republice proběhlo základní kolo ve všech kategoriích a naši školu reprezentovaly v kategorii A (3. - 5. ročník ZŠ) a do krajského semifinále se probojovaly Kateřina Marie Nováková a Alexandra Mašková z V.A. Katka se v základním kole umístila na 8. místě v Jihomoravském kraji z 1 958 řešitelů, celkově na 25. místě z celé ČR z 11 616 řešitelů. Dne 2. listopadu v Univerzitním kampusu v Brně - Bohunicích proběhlo krajské kolo a Katka Nováková obsadila skvělé 14. místo z 60 semifinalistů!

Holkám patří velká gratulace a jsme na ně právem pyšní.

Všem žákům naší školy, kteří se do soutěže zapojili, děkujeme a přejeme, aby se jim v dalších soutěžích také podařilo navázat na skvělý úspěch Katky a Saši a vybojovat podobná umístění.

Mgr. Lenka Křipská

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU