Matematické soustředění na Českomoravské vysočině

7.11.2018

V polovině října proběhlo pětidenní matematické soustředění pro nejlepší řešitele okresních kol Matematické olympiády kategorií Z6 a Z7 v hotelu Medlov ve Fryšavě pod Žákovou horou. Jsme právem pyšní na to, že zde i naše škola měla svého zástupce - Ondřeje Kuneše z VIII. C, který stabilně obsazuje přední místa v různých matematických soutěžích. Toto společné setkání bylo naplněno nejen pestrým a kvalitním výukovým programem, který mladým matematikům zajišťovali zkušení lektoři a pedagogové, ale i spoustou volnočasových aktivit v překrásné podzimní přírodě.

Mgr. Lenka Křipská

 

Když jsem se dozvěděl, že bych se mohl zúčastnit matematického soustředění, nejprve jsem váhal, zda mám jet. Nakonec jsem se rozhodl, že ano.

A udělal jsem dobře. Ubytování i strava byly výborné, ale hlavně jsem si užil volnočasové aktivity i matematické bloky. Občas bloky byly náročné, ale spoustu jsem se toho naučil a poznal skvělé lidi. Kdybych měl možnost zúčastnit se dalšího takového soustředění, ani chvíli bych neváhal a hned bych jel. Byla to báječná zkušenost a některé momenty si budu pamatovat do konce života.

Ondra Kuneš

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU