Pobytový program na Chaloupkách

25.11.2018

Ve dnech 15. - 19. 10. 2018 proběhl vzdělávací pobytový program v ekocentru Chaloupky, kterého se zúčastnily třídy III. A a III. B.

Lektoři pro nás měli připravený program na téma Voda, oheň, země, vzduch. Každý den jsme se věnovali jednomu z těchto živlů. Dětem se nejvíce líbilo pozorování vodních živočichů, návštěva farmy, krmení zvířat, rozdělávání ohně, opékání špekáčků a noční hra - Zloději světýlek.

Večerní program organizovaly paní učitelky. Děti plnily různé úkoly na stanovištích, každý večer si psaly zhodnocení uplynulého dne do svého deníku "Zážitkovníku". Zpívali jsme za doprovodu kytary. Velký úspěch měla hra Kufr.

Přínosem pobytu bylo stmelení vztahů ve třídě a vzájemné poznávání se spolužáky. Děti se také lépe poznaly s třídními učitelkami a s kamarády z druhé třídy.

Pobyt na Chaloupkách se nám velmi líbil.

Mgr. Magdalena Šenkyříková

 

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU