Přehlídka jazykových dovedností

9.4.2019

Rok se s rokem sešel a bylo to zase tady. Velká tělocvična naší školy se ve čtvrtek 28.3. opět zaplnila nejen dětmi, ale i jejich rodiči, prarodiči a známými. Konala se tu totiž tradiční Přehlídka jazykových dovedností ZŠ Smíškova. Písničky střídaly divadelní scénky, taneční vystoupení a básničky. Děti z prvního i druhého stupně mluvily německy, anglicky, rusky, ale samozřejmě zde byla slyšet i čeština. Celým programem provázeli už zkušení moderátoři z řad děváťáků - Katka Hortová a Martin Bartošek. Velká snaha všech dětí byla vždy odměněna bouřlivým potleskem do posledního místečka zaplněného publika. Zlatým hřebem tohoto příjemného odpoledne byla netradiční anglicko-česká pohádka O Sněhurce, tentokrát trochu jinak. Jejího ztvárnění se ujali žáci 9. C. Celé představení napsal a zrežíroval přímo jeden z nich Martin Bartošek a spolužáci se pod jeho vedením snažili, co mohli. A výsledek byl opravdu skvělý.

Pochvala a poděkování patří nejen účinkujícím a jejich učitelům, ale všem, kteří se o celé pohodové odpoledne zasloužili.

Mgr. Hana Eklová

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU