PŘIJÍMAČKY NANEČISTO

22.2.2019

V ZŠ Smíškova nám záleží na tom, aby naši žáci byli přijati na školu, kterou si vybrali a chtějí ji opravdu studovat. Nezbytným předpokladem je ve většině případů co nejlépe složit jednotnou přijímací zkoušku na střední školu. Proto i v letošním školním roce jsme nabídli všem našim žákům devátého ročníku možnost zdarma si vyzkoušet Přijímačky nanečisto na Gymnáziu Tišnov.

Akce proběhla 4. 2. 2019 a zúčastnilo se jí 48 žáků.  Jednalo se o simulaci průběhu přijímacích zkoušek na ilustračních testech Cermat tematicky odpovídajících státní verzi zkoušek (český jazyk a matematika).Po vyhodnocení výsledků jednotlivých testů již víme, kterým směrem by měla naše příprava dále pokračovat.

Přejeme všem uchazečům o studium na středních školách co nejúspěšnější složení jejich první zkoušky a přijetí na vybranou školu.

Mgr. Lenka Křipská

 

Mé pocity z přijímaček nanečisto byly smíšené. Zdálo se mi to chvílemi jako souboj s časem. Psát takový test v jiném prostředí a s cizími lidmi byl zvláštní pocit, kterého si cením. Bylo to těžší než testy, které jsme zkoušeli ve škole. Jsem ráda za tuto zkušenost. Zjistila jsem, že to vždy nebude lehké a je čas začít něco dělat...

Barbora Kuklíková, žákyně IX.B

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU