Předškoláci

Schůzka s rodiči předškoláků

Oznamujeme rodičům přijatých předškoláků, že informativní schůzka  o organizaci zahájení nástupu do 1. tříd proběhne v úterý 5. 6. 2018 v 15:30 v jídelně školy. Žáci 1. ročníku od školy dostávají zdarma pracovní sešity a učební materiály. O dalším potřebném vybavení do tělesné výchovy, výtvarné výchovy apod. budeme rodiče informovat. Specifické pomůcky do matematiky, čtení a psaní v ceně 120 Kč můžeme zájemcům hromadně zajistit oproti úhradě na místě.

ZÁPIS DĚTÍ do prvních tříd pro šk. rok 2018/2019

Ředitel školy vyhlašuje 20. duben 2018 dnem zápisu do 1. tříd pro školní rok 2018/2019. Zápis dětí bude probíhat od 14 h do 17 h v učebnách třetích tříd. Pro rychlejší průběh nutných formalit vyzýváme rodiče, aby se dostavili k zápisu dle níže uvedeného rozpisu. Zákonný zástupce předloží svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

Pro velký počet zájemců zvažuje ředitelství otevření celkem tří tříd.

Pro další urychlení administrativy si můžete vytisknout v příloze uvedené dokumenty ŽÁDOST O PŘIJETÍ nebo ŽÁDOST O ODKLAD, doma ji vyplnit a přinést s sebou. Tyto dokumenty budou samozřejmě i vytištěné k dispozici přímo na místě. K žádosti o odklad je třeba doložit vyjádření poradenského pracoviště i odborného lékaře (dětského).

K zápisu se dostaví rodiče dle prvních písmen v příjmení dítěte takto:

14 - 15 h …. A - J

15 - 16 h …. K - O

16 - 17 h …. P - Ž

Seznamy přijatých žáků (pod číselnými kódy) budou zveřejněny nejpozději 14. 5. 2018 na webových stránkách školy a u hlavního vchodu školy. Rozhodnutí o přijetí či odkladu si můžete vyzvednout na sekretariátu školy od 4. 5. do 11. 5. 2018. Další informace získáte u zápisu.

doc 50 kB  -  žádost o přijetí

doc 46 kB  -  žádost o odklad

docx 18 kB  -  jak můžete pomoci svým dětem...

pdf 54 kB  -  spádovost 1