Akce v rámci předmětu Volba povolání – pozvánka pro rodiče

2.10.2019

Vážení rodiče, přijměte mé pozvání ve čtvrtek 17.10. od 17 do 18 hodin na workshop pro rodiče žáků 9. a 8. tříd k tématu Volba střední školy.

Můžete přijít sami či společně se svým synem či dcerou. Sejdeme se v učebně 7.A.

Statistiky ukazují, že role rodičů je při rozhodování dítěte o budoucí profesi zásadní. Většina rodičů si to uvědomuje a chce pro své dítě to nejlepší. Víte, jak můžete své dítě skutečně podpořit? Máte objektivní náhled na své dítě a jeho schopnosti? Jak zajistit, aby se jednou uplatnilo na trhu práce? Jak zajistit, aby bylo jednou v práci spokojené? Kde zjišťovat potřebné informace pro rozhodování a jak je vyhodnotit?

Těším se na Vaši účast. Přihlašování předem není nutné.

Mgr. Petra Šnepfenbergová

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU