Báje a pověsti – beseda v knihovně

11.3.2020

Odpočati a plni energie jsme se v pondělí po jarních prázdninách vydali se třídou 7.A do místní knihovny, abychom se podívali na  řecké pověsti a báje trochu jinak. Nešlo o tradiční besedu, ale spíše o workshop s touto tematikou. Děti si nejdříve zopakovaly a utřídily základní informace o pověstech a bájích. Poté byly rozděleny do skupin a začala vlastní práce. Každý tým dostal text s pověstí a obálku s úkoly, které musel během třiceti minut vyřešit. V závěrečné části workshopu pak jednotlivé skupiny seznamovaly ostatní s výsledky své práce.  Žáci si při plnění úkolů ověřili nejen své znalosti, ale i schopnost komunikace a spolupráce. 

Mgr. Hana Eklová

 

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU