BĚŽELI JSME PRO SNY

17.6.2019

Začátkem června se konal v Blansku již sedmý ročník charitativního běhu YOU DREAM WE RUN, jehož cílem je podporovat sociálně a zdravotně znevýhodněné.

A my jsme letos běželi také. Naším cílem bylo nákupem účastnických triček přispět co nejvyšší částkou na splnění snů potřebným. Zároveň jsme chtěli postavit dostatečně početnou štafetu, abychom dokázali udržet štafetový kolík v pohybu po celých 24 hodin.

To vše se nám s vydatnou podporou rodičů, žáků, přátel i bývalých žáků naší školy podařilo. Koupí účastnických triček jsme přispěli částkou přibližně 25.000 Kč. Naše štafeta si v konkurenci další stovky týmů vedla velice dobře. Na výsledkové tabuli patřilo družstvu ZŠ Tišnov, Smíškova 38. místo. Za dvacet čtyři hodin jsme naběhali 674 kol, což je téměř 270 km.

Společně jsme si užili krásné počasí, spoustu zábavy a úžasnou atmosféru této akce. Bonusem pro nás bylo vidět úsměvy, radost i slzy štěstí na tvářích obdarovaných při závěrečném předávání snů.

Mgr. Romana Navrátilová

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU