Informace ředitele školy - 1. a 2. stupeň

26.10.2020

Vážení rodiče,
máme za sebou necelé dva týdny distanční výuky. Její pravidla jsme nastavovali s ohledem na předpokládaný návrat dětí do lavic 2. listopadu. Současná situace však tomu nenasvědčuje. Pravděpodobně bude distanční vzdělávání pokračovat i v listopadu. V nejbližších dnech vás kontaktují třídní učitelé s žádostí o zpětnou vazbu, neboť plánujeme distanční výuku přiblížit co nejvíce běžné výuce. Současně využijte této zpětné vazby k informování třídních učitelů o stavu vašich technických zařízení. Možnost zapůjčení školních počítačů od 2. listopadu je velmi omezená.
Zároveň připomínám, že v týdnu od 26. 10. do 30. 10. jsou podzimní prázdniny. Povinná výuka neprobíhá, v provozu nebude ani školní jídelna. Od listopadu plánujeme prodloužení výdejní doby do 14:00 hodin.
V pátek 30. 10. se dozvíte od třídních učitelů plán výuky na týden od 2. 11. do 6. 11. 2020.
V případě změn vás budu včas informovat.
Přeji vám všem hodně zdraví, optimismu a především sil do dalšího období. Jsem si jist, že navážeme na skvělou spolupráci z jarních měsíců a společně nastalou situaci opět zvládneme.
S pozdravem
Michal Komprs

 

II. stupeň:

Vážení rodiče, milí žáci,
máme za sebou dva týdny distanční výuky. Období, ve kterém jsme nastavovali její pravidla a obsah. Především pravidelný režim, práci v dopoledních hodinách, zavedení několika hodin on-line výuky.

  • Od 2. 11. dojde k navýšení hodin on-line výuky ve většině předmětů. Pro lepší orientaci žáků i rodičů v termínech on-line výuky bude zavedena ikonka - symbol kamery u konkrétního předmětu v rozvrhu hodin v Edookitu. Tyto on-line hodiny budou probíhat pravidelně.
  • Současně s tím bude sledována i absence žáků na on-line hodinách. Jejich neúčast se bude řídit stejnými pravidly, jako při běžné výuce. Přesný postup omlouvání ještě obdržíte začátkem listopadu.
  • V současné chvíli máme k zapůjčení několik počítačů, které budou k dispozici od 2. listopadu. Zájemci o zapůjčení kontaktujte přímo ředitele školy prostřednictvím Edookitu s uvedením důvodů. Vzhledem k omezenému počtu zařízení se se všemi žadateli osobně spojím.
  • Připomínám, že v týdnu od 26. 10. do 30. 10. jsou podzimní prázdniny. Povinná výuka neprobíhá.
  • V provozu od 26. 10. do 30. 10. nebude školní jídelna. Od listopadu plánujeme z důvodu navýšení hodin on-line výuky prodloužení výdejní doby do 14:00 hodin. Režim přihlašování ke stravování se nemění.

V případě nových skutečností vás budu včas informovat.
Přeji vám všem hodně zdraví, optimismu a především sil do dalšího období. Jsem přesvědčen, že nastalou situaci opět společně zvládneme.
S pozdravem
Michal Komprs

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


  

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU