Informace ředitele školy - Rekonstrukce ulic Riegrova a Černohorská

31.8.2021

Vážení rodiče, v těchto dnech byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce ulic Riegrova a Černohorská. Z tohoto důvodu je zcela uzavřená ulice Černohorská, Riegrova od náměstí po ulici Dvořákova a částečně Dvořákova, Husova, Svatopluka Čecha, Tyršova, Riegrova k nemocnici, Jiráskova a Družstevní. Chtěl bych vás proto v této souvislosti požádat, abyste při doprovodu vašich dětí do školy upřednostnili pěší docházku, případně své vozy nechávali ve vzdálenějších ulicích. Zároveň poučte své děti o nutnosti zvýšené opatrnosti v této lokalitě.
Více informací o dopravních omezeních v Tišnově naleznete zde.

Děkuji vám za spolupráci.

S pozdravem

Michal Komprs

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


  

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU