Magister optimus 2019

24.6.2019

Za školní rok 2018/2019 byl na cenu MAGISTER OPTIMUS, kterou každoročně uděluje Město Tišnov výjimečným pedagogickým osobnostem, navržen dlouholetý člen našeho učitelského sboru pan Mgr. Zdeněk Hotárek. Cenu si převzal v prostorách tišnovské radnice dne 10. 6. 2019 z rukou místostarosty Mgr. Martina Sebery, Ph.D. Pan učitel Hotárek patřil během svého působení v ZŠ Smíškova vždy k významným oporám učitelského sboru II. stupně, kde vyučoval fyziku, pracovní činnosti a informatiku. Právě informační technologie byly a jsou jeho velkým koníčkem, kterému se dlouhodobě věnuje nad rámec svých učitelských povinností. Na přelomu tisíciletí působil v oblasti informačních technologií i jako školitel a významně tak přispěl ke zvýšení počítačové gramotnosti učitelů v našem regionu. Pan učitel Hotárek je díky své laskavé a trpělivé povaze u svých žáků i kolegů oblíbenou, vysoce uznávanou a respektovanou osobností.

Vzhledem k tomu, že tento školní rok je pro pana učitele Hotárka rokem posledním, přejeme mu všichni v další životní etapě hodně zdraví, štěstí a pohody.

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU