Mokerská laťka

12.4.2019

Ve čtvrtek 4. 4. 2019 vyjeli žáci naší školy na závody ve skoku vysokém. V soutěži nazvané "Mokerská laťka" naši reprezentanti podávali skvělé výkony na hranici svých momentálních možností. Řada z nich si dokonce zvýšila své osobní maximum. Poděkování a pochvala patří VŠEM závodníkům. Někteří z nich dosáhli také na stupně vítězů. V kategorii nejmladších žáků se na třetím místě umístil David Kočvara a na druhém místě Lukáš Horák. V kategorii nejmladších žákyň vybojovala první místo Apolena Jelínková. V kategorii mladších žáků se na druhém místě umístil Tobiáš Sendler a kategorii mladších žákyň po velmi zajímavém a dramatickém průběhu triumfálně vyhrála Johana Kalná. Našim skokanům přejeme do budoucna stále lepší výsledky a stejnou chuť do sportu, jakou mají teď.

Mgr. Kateřina Gruberová

 

docx 423 kB  -  Mokerská laťka

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU