Ovoce a mléko do škol - AKTUÁLNĚ 5. 11. 2019

4.11.2019

Vážení rodiče, žáci,
dne 5.11. bude dodáno níže uvedené ovoce a další. Věříme, že nebude našimi žáky znehodnocováno a využijí této nabídky smysluplně.
 
Hrušky
Hruška- odrůda Lukasova a Cepuna, vypěstované v Holandsku. Česká produkce je zatím jen v omezeném množství. Je to první příležitost dodat chutné hrušky vypěstované v Evropě ( mimo letních hrušek typu máslovky). Hrušky vynikají vůní i chutí v úplné konzumní zralosti, takto zralé hrušky ale nevydrží přepravu a manipulaci, proto doporučujeme je cca 3 - 4 dny nechat uležet v pokojové teplotě, chuť a vůně se rozvinou a pochutnáte si. Hrušky jsou významným zdrojem vitamínu C a kyseliny listové.

 

Papriky
Červená paprika typu California je vypěstována ve Holandsku. Je v plné zralosti, chutná a sladká. Červená paprika obsahuje několikanásobně více vitamínu C než citrusy. Každý žák dostane jeden kus papriky.

 

Školní mléko plnotučné 330 ml
Mléko plnotučné o objemu 330ml, výrobce Bohemilk (ČR).. Jako jediný dodavatel dodáváme trvanlivé plnotučné mléko se šroubovatelným uzávěrem.

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU