Ovoce do škol - dotační program

26.9.2019

Vážení rodiče, dne 1. 10. 2019 žáci obdrží tyto dotované potraviny:

 

Jablka
Jablko - vybrali jsme moderní odrůdu Gala, klony Schniga a Galaval. Jsou atraktivní barvou i chutí, znáte je z předchozích let Jablka jsou bohatá na vitamín C a vlákninu, byla vypěstována v okolí Piešťan.

Blumy

Blumy, u nás více známé pod názvem renklódy byly vypěstovány ve Španělsku, u nás se pěstují jen málo a to spíše na menších zahradách. Vybrali jsme odrůdu Laetitia, plody jsou chutné, šťavnaté, sladké s červenožlutou, v úplné zralosti červenou slupkou.
 
Čerstvé mléko z Valašska 250 ml
Výborné čerstvé mléko z valašskomeziříčké mlékárny o objemu 250ml. Mléko v praktické láhvi se šrubovatelným uzávěrem.

 

Jogurt bílý z Valašska 150 g
Bílý jogurt o hmotnosti 150g z valašsko-meziříčské mlékárny, vyrobený z kvalitního českého mléka, s obsahem jogurtových bakterií, patří díky jemné chuti mezi oblíbené svačinky dětí. Doporučujeme míchat s různými druhy ovoce či müsli.
 
 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz


 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU