Ovoce zelenina a mléko aktuálně 26.11. 2019

20.11.2019

Dobrý den, v úterý 26. 11. 2019 bude další dodávka ovoce, zeleniny a mléčných výrobků. Potraviny, které nelze skladovat budou rozděleny žákům ihned, mléko potom v následujícím týdnu.
 
Informace o dodávaném zboží:

 

Pomeranče
Pomeranč, odrůda Navelina, dovezená ze slunného jihu Řecka. Byly vypěstovány v oblasti Skala Lakonia a jedná se nejslladší odrůdu řeckých pomerančů Pomeranče jsou bohatým zdrojem vitamínu C.

 

Školní mléko plnotučné 330 ml
Mléko plnotučné o objemu 330ml, výrobce Bohemilk (ČR).. Jako jediný dodavatel dodáváme trvanlivé plnotučné mléko se šroubovatelným uzávěrem.

 

Čerstvý sýr 80g natur
Čerstvý sýr Natur, původem z ČR, výrobce Laktos. Sýr je vhodný především ke konzumaci s pečivem, popř. lze využít i k výrobě různých druhů pomazánek. Můžete se těšit, že na víčkách sýrů uvidíte nejzdařilejší výtvory žáků škol, kteří se v loňském školním roce zapojili do námi vyhlášené soutěže "Maluj či popisuj".

 

Baby karotka, porcovaná
Baby karotka je porcovaná, mytá, balená v ochranné atmosféře, určená k přímé konzumaci. Každý žák dostane zabalenou porci o hmotnosti 100 - 120 g. Je to ideální kombinace pro žáky, kteří do nás dostanou čerstvý sýr. Pochutnají si na ní i žáci škol, kterým mléčné produkty nedodáváme. Karotka byla vypěstovaná v Polabí v okolí Semic, dodáme Vám odrůdu Mokum. Pěstování baby karotek je v ČR novinkou, její popularita roste. V západní Evropě a především ve Skandinávii, kde s pěstováním mají již víceleté zkušenosti, se její spotřeba každým rokem zvyšuje. Tato dodávka je příležitostí všem žákům, pro které ovoce a zeleninu dodáváme, ochutnat produkty, které jsou zatím v nabídce především ve velkých marketech a zbytečně předražené ( 200 g. za 29 a více Kč).

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU