Schůzka rodičů předškoláků

4.6.2020

Vedení školy a učitelky budoucích prvních tříd zvou všechny rodiče předškoláků na obvyklou informační schůzku. Uskuteční se dne 23. 6. 2020 v 15:30 ve velké tělocvičně školy (vstup do tělocvičny v blízkosti MŠ Sluníčko).

Doporučujeme rodičům využít této možnosti  pro získání  informací o zahájení školní docházky. 

Žáci 1. ročníku od školy dostávají zdarma pracovní sešity a učební materiály do všech předmětů. O dalším potřebném vybavení do tělesné výchovy, výtvarné výchovy apod. budeme rodiče informovat. Specifické pomůcky do matematiky, čtení a psaní v ceně 130 Kč můžeme zájemcům hromadně zajistit oproti úhradě na místě.                                                                                        vedení školy                                                                                                                                                       

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU