Školou chodil Mikuláš

9.12.2019

Jako každý rok si i letos naši deváťáci nachystali pro své mladší spolužáky mikulášskou nadílku. Ve čtvrtek 5.12. se to ve škole hemžilo čerty a anděly, kteří s Mikulášem navštívili postupně všechny třídy. Recitovaly se básničky, zpívaly se písničky a někde ukápla i malá slzička strachu. Někteří nezbedníci si dokonce vyzkoušeli i velikost čertova pytle. Všichni ale nakonec byli odměněni ovocem a sladkostí. Velkou pochvalu si zaslouží především žáci z devátých tříd, kteří se o přípravu tohoto dne postarali velmi zodpovědně.

Mgr. Hana Eklová

 

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU