Uzavření školy - další důležité informace III.

17.3.2020

Vážení rodiče, milí žáci, opět vám přináším nové informace týkající se dnes již zpřísněného provozu školy. V reakci na vyhlášení všeobecné karantény spojené s omezením volného pohybu osob bylo nutné částečně omezit i provoz školy. Co to tedy znamená:


1. Pro ty, kteří nemají možnost tisknout učební materiály a jsou odkázáni na vyzvedávání těchto materiálů ve vestibulu školy, bude škola otevřená vždy v úterý a ve čtvrtek od 8:00 do 12:00 hodin. Distribuce učebních materiálů je každé pondělí a středu. Z tohoto důvodu jsme za účelem vyzvedávání vyčlenily vždy dny poté, tedy úterý, resp. čtvrtek. O tom, zda tam nějaké nové materiály přibyly dostávají děti informaci od jednotlivých učitelů, kteří stejné materiály posílají v elektronické podobě. Pokud to tedy povaha a zadání umožňuje, mohou děti pracovat online a návštěva škola není nezbytně nutná. V případě nejasností určitě kontaktujte jednotlivé učitele, kteří vám ochotně poradí.


2. Kdo z vás potřebuje potvrzení za účelem tzv. OČR, kontaktujte paní Romanu Prudilovou, která vám žádost potvrdí a pošle zpět Edookitem. Toto potvrzení vydáváme pouze elektronicky. V jiném případě kontaktujte paní Prudilovou na tel. čísle 549415163, opět v době od 8:00 do 12:00 hodin.


Těmito opatřeními chceme eliminovat kontakt osob na minimum. Zároveň vás žádám o dodržování všech doporučení vydaných v souvislosti s karanténou.
Děkuji vám za pochopení a přeji všem hodně zdraví a optimismu.
S pozdravem Michal Komprs

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU