Uzavření školy – další důležité informace VI. - Uvolňování opatření v oblasti školství

3.5.2020

Vážení rodiče, milí žáci, dovolte mi, abych vás informoval o některých uvolňovacích opatřeních v oblasti školství, které jsou naplánovány na následující období. 
Na základě vyjádření MŠMT bude od 11. května možná ve škole osobní přítomnost žáků 9. ročníků za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. Docházka nebude povinná a bude probíhat ve skupinách v maximálním počtu 15 osob.
Od 25. května pak bude možná osobní přítomnost žáků prvního stupně na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin. Účast žáků bude rovněž nepovinná. 
V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, ale stejně tak žáků a jejich rodinných příslušníků bude i nadále pokračovat distanční výuka. 
V nejbližších dnech vám pošlu konkrétní informace, které se budou týkat provozu školy a ochrany zdraví žáků i zaměstnanců školy, včetně rizikových skupin. Vycházet budu z provozních možností školy a z podrobného manuálu MŠMT (viz příloha), který jsem obdržel 2. května 2020. 
Zároveň oslovím prostřednictvím třídních učitelů rodiče výše zmíněných skupin žáků s krátkým dotazníkem mapujícím zájem o docházku do školy.
Ze strany MŠMT nejde o nijak přehnané požadavky, které bychom v našich podmínkách nebyli schopni zvládnout. 
Z tohoto důvodu otevřeme školu 11. května pro žáky 9. ročníků a 25. května pro žáky prvního stupně.
S pozdravem Michal Komprs

 

pdf 979 kB  -  Příloha - ochrana zdraví a provoz ZŠ

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU