VĚNEC ADVENTNÍHO ČASU

14.1.2019

Během prosincových dní žáci druhých tříd navštívili Inspiro, kde pro ně byl přichystán program Věnec adventního času.

Vánoční atmosféra, vůně i nálada nás přenesly do vánočních příprav a obyčejů. Společně se dvěma zkušenými lektorkami si děti pomocí myšlenkové mapy připomněly vše, co se týká předvánoční doby, Štědrého dne i dní až do Tří králů. Upekly perníčky, vyrobily si vánoční svícen a také si zahrály pohybové hry. Závěr patřil koledám, vůni prskavek a tajným přáním.

Mgr. Lenka Šmardová a Mgr. Rita Váchová

 

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


.

 

 

 

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU