Obejdi Českou republiku + pozdrav od Petra Švancary

20.3.2021

Milí žáci, vážení rodiče,

sportovat, a tím pádem udělat něco pro svoje zdraví, se dá za každého počasí. Svítí-li u toho ale sluníčko a teplota vystoupá vysoko nad bod mrazu, je to rozhodně příjemnější. A protože věříme, že takových dní bude s postupujícím jarem stále přibývat, přicházíme za vámi se zajímavou pohybovou aktivitou, kterou jsme nazvali "Obejdi s Filipem Českou republiku". Jde o turistickou aktivitu, kterou jsme pojali jako akci pro třídní kolektivy. Je to zároveň i příležitost k rodinným výšlapům do blízkého okolí. Veškeré informace naleznete v přiložené příloze a především v této hrané prezentaci.

Případné dotazy vám zodpoví třídní učitelé, kteří zároveň budou i kapitány jednotlivých týmů (tříd).

Přeji vám všem, abyste si virtuální putování užili a těšíme se na zajímavé příběhy, fotky a zážitky, které při vycházkách děti nasbírají.

Za celý tým organizátorů

Michal Komprs

 

https://youtu.be/VcqMu3te0vE - pozdrav od Petra Švancary

 

pdf 1 MB  -  příloha

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


  

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU