Výzva - Obejdi Českou republiku - vyhlášení výsledků

29.4.2021

Milí žáci, vážení rodiče, kolegyně a kolegové,
v neděli 25. 4. 2021 skončila po pěti týdnech společná výzva "Obejdi s Filipem Českou republiku", které se zúčastnila naprostá většina žáků, jejich rodičů a zaměstnanců školy. Přestože šlo především o aktivitu pro děti a třídní kolektivy, zúčastnily se jí doslova celé rodiny. Máme z toho obrovskou radost. Z odezvy mnohých z vás bylo zřejmé, že se vám výzva líbila a splnila svůj účel - přimět a motivovat děti i dospělé k fyzické aktivitě a pohybu na zdravém vzduchu.
Protože však byla tato výzva spojená i se soutěží tříd, posíláme vám výsledky těch nejlepších. Jejich jména zazní v průběhu Galašou, které jsme u příležitosti vyhlášení výsledků natočili. Galašou "Obejdi Českou republiku s Filipem" můžete zhlédnout zde. Každá třída, která se zapojila, od nás obdrží na památku pamětní plaketu a hodnotnou deskovou hru, jejichž výběr pro třídu proběhl formou losování. Celý průběh losování naleznete na odkazu v popisku videa Galašou "Obejdi Českou republiku s Filipem" na YouTube. Každý žák, který se do výzvy zapojil dostane od nás pamětní list.
Dovolte mi, abych vám jménem všech organizátorů výzvy poděkoval za účast a pozitivní ohlasy. Zároveň vám přeji příjemné a ničím nerušené sledování naší Galašou.

S pozdravem Michal Komprs

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


  

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU