Zahájení školního roku

26.8.2020

Vážení rodiče, žáci,

dne 1. 9. 2020 proběhne slavnostní zahájení školního roku takto:

Všichni žáci, učitelé a rodiče prvňáčků se sejdou v 8 hodin v atriu školy. Vchod je z ulice Smetanova.

VŠICHNI ÚČASTNÍCI POUŽIJÍ ROUŠKU, ÚSTENKU ČI JINÝ OBDOBNÝ OCHRANNÝ PROSTŘEDEK!

Ředitel školy krátkým úvodem školní rok zahájí a poté se žáci pod vedením svých třídních učitelů přemístí do tříd. Zde se setkají jednotlivé třídní kolektivy a obdrží základní organizační pokyny pro příští dny.

Vzhledem ke kumulaci osob prosíme, aby rodiče prvňáčků zvážili počet osob (zástupců rodiny) v učebnách prvních tříd a POUŽILI ROUŠKY.

Prvňáčci si nemusí brát s sebou žádné potřeby, školní aktovka jako "ozdoba" prvňáčka je vítána.

Pohyb cizích osob v budově bude výrazně omezen. Ve vstupech do školy bude k dispozici dezinfekční přípravek na ruce. Přezouvání je pro tento den zrušeno. Předpokládaný konec bude v 9:30. Obědy tento den škola nezajišťuje.

V případě nepříznivého počasí budou žáci se svými učiteli přecházet z atria přímo do tříd.

S pokyny pro další dny budou žáci i rodiče seznámeni včas. Sledujte bedlivě webové stránky školy a školní informační systém Edookit. Organizace prvního dne i následná vychází z doporučení MŠMT ze dne 17. 8. 2020 a doporučení Ministerstva zdravotnictví.

Vedení školy

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


  

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU