Aktuálně:

BIJÁSEK
V tomto školním roce máme možnost využít nabídky kina Svratka na odpolední promítání filmů pro ŠD. Promítání bude probíhat dva pondělky v měsíci v čase cca 14:00 - 15:30. Každé dítě navštěvující ŠD má možnost se zdarma zúčastnit jednoho filmového představení z níže uvedené nabídky.

Byl jednou jeden ostrov (7.10.2019)
Dokument
Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití. Film není přírodopisným dokumentem, je vzrušujícím a napínavým příběhem ze světa přírody. (oficiální text distributora)

Karkulka a sedm trpaslíků (21.10.2019)