Jak pomoci svému dítěti s volbou povolání - pozvánka pro rodiče

11.5.2021

Zhlédněte naši video pozvánku zde: https://youtu.be/eRBQeNzdCiA a přijměte naše pozvání na online webinář na téma Jak pomoci svému dítěti s volbou povolání, na kterém si na konkrétních příkladech ukážeme, jak můžete své dítě v jeho rozhodování podpořit a jak se s ním na toto téma bavit.

 

Online webinář proběhne ve čtvrtek 20. května od 17 do 18,30 hodin, následovat bude diskuse.

Srdečně vás zveme a prosíme o přihlášení předem přes email snepfenbergova.petra@zssmiskova.eu do 17. 5. 2021. 

Přihlášeným následně pošlu odkaz na náš online webinář Jak pomoci svému dítěti s volbou povolání. Upozorňuji, že pro přihlášení je nutné mít google účet (gmail), příp. se můžete přihlásit přes školní účet (gmail) svého dítěte.
 
Petra Šnepfenbergová, kariérová poradkyně
Diana Hájková, školní psycholožka

 

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace

Smíškova 840
666 01, Tišnov

Telefon : 549 415 163
Mobil : 724 278 791
zssmiskova@zssmiskova.cz
Datová schránka: mfr34yc


  

 


 

© 2013 ZŠ Smíškova | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU