Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Plavba s první třídou

Plavba s první třídouV letošním školním roce se naši prvňáčci vydali na zaoceánskou plavbu. Při které podnikli různé výpravy, kde poznali nové kamarády, naučili se soběstačnosti, předávali své zkušenosti mladším kamarádům a naopak dostávali rady od starších. Vše se nám podařilo a nic nás nepřekvapilo.  Zjistili jsme, co opravdu dokážeme, i když jsme ještě úplně malí a právě začínáme.

Na podzim společně s rodiči a veřejností uložili broučky k zimnímu spánku s kulturním programem.

S masopustní veselicí  se zúčastnili  masopustního průvodu po Tišnově, kde předvedli taneční pásmo.

Jaro přivítali úklidem přírody okolí Tišnova. Budoucím prvňáčkům připravili čarodějnou stezku s plněním úkolů. Vše dělali s největším nasazení, radostí a pocitem důležitosti. Na oslavu 30. výročí samostatnosti ČR dokázali, že připravit pohoštění pro veřejnost je hračka. 

Každá akce byla pro děti nová zkušenosti, prezentace sama samého, radost z úspěchů, překonání svých zábran, navázání nových přátelských vztahů. Naučili jsme se respektovat se navzájem a tolerovat potřeby druhých.