Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zakončení projektu Rodiče představují svoji profesi

Zakončení projektu Rodiče představují svoji profesiV úterý 21.6. jsme v 7.B společně vyhodnotili sérií setkání s rodiči a jejich profesemi. V průběhu letošního školního roku jsme takových setkání měli celkem šest a postupně jsme vám je i ukázali na školním facebooku ;-)

Při tomto posledním setkání si žáci zhodnotili, která profese by pro ně byla vhodná a která ne. V budoucnu bychom projekt rádi posunuli ještě dál a setkávali se přímo na jednotlivých pracovištích rodičů, v reálném prostředí daného zaměstnání.

 

Ve druhé části programu jsme se pak věnovali tématu Učení (se), myšleno v širokém významu celoživotního učení, které nekončí za branami školy. Žáci sdíleli své tipy a zkušenosti v otázce Co mi pomáhá při učení a reflektovali své učení (nejen) pomocí testů učebních stylů. Každý si v programu našel něco pro sebe a to je SUPER!

A od září v tématech kariérového rozvoje pokračujeme ...

 

 

                                                                          Mgr. Petra Šnepfenbergová